Tavamba obradovao Nikolića i pripretio Borcu

Fudbaleri Partizana odigrali su prijateljski meč sa ekipom Inđije i trijumfovali rezultatom 3:2.

Duel je odigran u Zemunelu, a ostaće upamćen i po prvom golu koji je Leandre Tavamba postigao u dresu crno-belih.

Kamerunac je bio strelac u 24. minutu, potom je pet minuta kasnije namestio gol Kosoviću, da bi ga trener Marko Nikolić odmah nakon toga zamenio, verovatno da bi ga sačuvao za duel sa Borcem narednog vikenda. Treći gol za crno-bele postigao je Mihajlović, a poraz Inđije podnošljivim je učinio Lemajić golovima u 67. i 72. minutu.

Za ekipu Partizana meč su počeli Stevanović, Krstić, Munir, Ćirković, Vranjanin, Kosović, Ilić, Mihajlović, Marjanović, Đuričković i Tavamba, a šansu u nastavku dobili su Jovičić, Zlatović, Jovanović, Nović i Đilas.

Tavamba će gotovo izvesno zauzeti mesto u napadu Partizana protiv Borca pošto Đurđević neće imati pravo nastupa na ovoj utakmici.