Vaterpolisti Partizana prekinuli seriju poraza

0
26

Partizan – Jadran Split 9:7 (0:1, 2:3, 5:1, 2:2)

Vaterpolisti Partizana uspeli su da prekinu seriju od četiri uzastopna poraza u Regionalnoj A1 ligi.

Partizan je danas pred svojim navijačima savladao splitski Jadran rezultatom 9:7 i učvrstio se na petoj poziciji sa bodom manje od splitskog Mornara i dva boda više pd Primorja.

Igrači Jadrana dobili su prvu četvrtinu rezultatom 1:0, na poluvremenu su vodili 4:2, ali su crno-beli furioznom igrom u trećoj četvrtini došli do prednosti od 7:5 na ulasku u poslednju četvrtinu.

Tri i po minuta pre kraja Partizan je vodio 9:6, tridesetak sekundi kasnije Jadran je smanjio na 9:7, a zanimljivo je da do kraja meča publika na Banjici nije videla više nijedan gol.

Dvostruki strelac u Partizanu bio je Marko Janković, dok su po jedan gol postigli Lukić, Repanović, Manojlović, Drašović, Vučinić, Radojević i Stojanović. Kod Jadrana Antonijević je dao tri gola.