Fulam ostao u trci za plej-of, Jokanović ponosan na igrače

0
43

Fudbaleri Fulama stigli su do boda u 36. kolu Čempionšipa protiv Lids Junajteda na svom terenu u poslednjim trenucima susreta.

Izjednačujući gol za četu trenera Slaviše Jokanovića postigao je To Kerni. Lids je imao prednost od petog minuta kada je sopstvenu mrežu pogodio Tim Riam.

Ponosan sam na svoj tim. Mi smo bili ekipa koja je igrala fudbal na ovom meču i nagrađeni smo golom u poslednjem minutu, rekao je Slaviša Jokanović.

Fulam zauzima sedmu poziciju na tabeli sa 57 bodova, pet manje uz meč manje od Šefild Venzdeja na šestoj poziciji. Podsetimo, ekipe koje na kraju šampionata budu plasirane od trećeg do šestog mesta igraće plej-of za popunu Premijer lige.

Vodeći Njukasl, bez Aleksandra Mitrovića u sastavu, je osvojio bod u Redingu. Utakmica je završena bez golova. Brajton je napravio krupan korak ka plasmanu u Premijer ligu trijumfom u Roteramu rezultetom 2:0. Njukasl vodi sa 77 bodova, tri više od drugoplasiranog Brajtona. Hadersfild je treći sa 68.