Crvena zvezda poražena od Kolubare na startu Lige B timova

Počela je Liga B timova, a rezervisti Crvene zvezde već u prvom kolu doživeli su poraz od Kolubare rezultatom 2:1.

Crvena zvezda je meč počela u sastavu Supić, Srnić, Maksić, Stojić, Milošević, Poletanović, Milijaš, Milić, Adžić, Pavkov i Vujaklija, a Kolubara je već posle četiri minuta stigla do prednosti.

Dva minuta kasnije izjednačio je Pavkov, ali je Kolubara ponovo povela u 16. minutu preko Mihajlovića.

Do kraja poluvremena njeni igrači su pogodili i okvir gola pa je rezultat mogao da bude i ubedljiviji, a treba izdvojiti i povredu Vujaklije koji je u 40. minutu dobio jak udarac pa ostaje da se vidi da li će i koliko odsustvovati sa terena.

U nastavku na teren su istrčali Kahriman, Bogdanović, Maksić, Stojić, Milošević, Račić, Andrija Luković, Milić, Vučićević i Orlandić.

Najveću priliku u ovom delu igre imao je Sikimić koji je u 67. minutu pogodio stativu, a osim Vujaklije malerozan je bio i Maksić koji je takođe meč završio pre kraja zbog povrede.