Lalatović: Stresna utakmica, nije nam odgovarao bod

Čukarički je poražen od Crvene zvezde na Banovom brdu u derbi susretu 27. kola Super lige.

Brđani su se vratili u igru nakon 0:2 u prvom poluvremenu i bili akteri jedne veoma uzbudljive utakmice.

Strateg Čukaričkog Nenad Lalatović istakao je da je ovaj meč doneo mnogo stresa njemu i njegovoj ekipi.

Za nas je utakmica bila stresna. Žao mi je, dva puta se vraćati protiv Zvezde i imati dve šanse. Ostaje velika žal, Zvezdi čestitam, rekao je Lalatović, a preneo sajt kluba.

Mladi stručnjak je naglasio da je Zvezda bila bolji protivnik u prvih 20-25 minuta, ali da je njegov tim smogao snage da u nastavku bude ravnopravan protivnik aktuelnom šampionu i lideru na tabeli.

Stajali smo daleko od igrača, prepustili Zvezdi da igra. Ljut sam na moje fudbalere koji su primili prvi i treći gol. Jednostavno, ne sme da se desi da lopta leti 60 metara i da njihov igrač bude u prednosti u odnosu na mog. Kod trećeg gola da se ubaci po liniji i da se sama ubaci. Zaslužena pobeda Zvezde. Imali smo mi danas svoje momente. Nije lako vratiti se protiv ovako velikog kluba i tima u igru. Gubite 2:0, pa se vraćamo na 2:2, pa primamo treći gol, pa se vraćamo na 3:3, pa onda dve 'stopostotne' šanse. Najveću je imao Ognjen Ožegović, kad je izašao sam pred golmana, ali je promašio. Posle je Jevtić pogodio prečku.

Lalatović je naveo da je u svlačionici da je svoje izabranike bodrio da idu na sva tri boda.

Ako pustite Zvezdu da igra, ona to voli i može svakoga da dobije. Taj četvrti gol smo primili iz duge lopte. Bilo je teško da se četvrti put vratimo u igru bilo je teško. Sad sledi pauza. Mi se okrećemo sledećoj utakmici. Nama taj bod ne odgovara, kao ni Zvezdi. Ja sam posle 3:3 mislio da ćemo da preokrenemo, da postignemo taj četvrti gol. Zvezda je pala, mislio sam da ćemo mi da se dignemo, ali je Zvezda dala četvrti gol, dodao je trener Čukaričkog.