Budućnost je svetla: Crvena zvezda deklasirala Osijek i osvojila Turnir prijateljstva

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su Turnir prijateljstva u Stanišićima ubedljivom pobedom u finalu protiv Osijeka.

Crveno-beli su slavili rezultatom 4:0 i postali prvi tim koji je dva puta osvojio ovo takmičenje – podsećamo prvi put to im je pošlo za rukom 2015. godine.

Seriju golova otvorio je Njegoš Kupusović u 13. minutu, a to je bio i jedini gol u prvih 45 minuta.

U nastavku prednost je duplirao Borisav Burmaz, a sve dileme otklonili su Bogdan Jočić i Mateja Stojanović.

Dominacija mlađih kadeta Crvene zvezde na ovom turniru ogleda se u činjenici da nije primila nijedan gol, a njeni igrači su na pet mečeva 15 puta savladali protivničke golmane.