Partizan poražen od vicešampiona Crne Gore

Partizan – Zeta 0:1 (0:0)
Adžović 73'

Fudbaleri Partizana doživeli su poraz u prvoj prijateljskoj utakmici na Zlatiboru.

Zeta je savladala crno-bele rezultatom 1:0, a jedini strelac bio je Adžović u 73. minutu.

Miroslav Đukić na ovoj utakmici nije mogao da računa na Uroša Đurđevića, Leonarda, Marka Jankovića i Nebojšu Kosovića, a šansu su dobila dva različita tima u oba poluvremena.

U prvih 45 minuta na terenu su bili Jovičić, Vulićević, Ćirković, Ostojić, Miletić, Everton, Jevtović, Đuričković, Mihajlović, Tavamba i Đorđe Jovanović, dok su u nastavku šansu dobili Nemanja Stevanović, Radin, Marjanović, Bošnjak, Subić, Nišić, Vujanić, Alen Stevanović, Kokir, Ilić i Đilas.

Narednu utakmicu na Zlatiboru šampion Srbije odigraće 22. juna protiv Mladosti iz Lučana.