A Muslinu ne valja: Baloteli doveo Nicu u vođstvo, a onda je na scenu stupio SMS! (Video)

sergej milinković savić

Lacio gostuje Nici u okviru 3. kola Lige Evrope, a srpski internacionalac, Sergej Milinković-Savić ponovo je pokazao zašto je jedan od najbojih veznih igrača na svetu trenutno.

Nakon što je francuski predstavnik poveo 1:0 u 4. minutu golom Marija Balotelija, Milinković-Savić je najpre u 5. minutu asistirao Felipeu Kajsedu za 1:1, da bi u 65. minutu igrači Nebeskoplavih obrnuli uloge- ekvadorski napadač uposlio je momka o kome bruji čitav Balkan i Lacio je totalno okrenuo rezultat.

Mladi vezista iz Srbije postigao je još jedan pogodak u 89. minutu i praktično obezbedio trijumf Laciju.

Pritisak na selektora Srbije Slavoljuba Muslina ovih dana je sve veći. Pominje se da bi zbog nepozivanja Milinković-Savića mogao da ga zameni legendarni Dragan Piksi Stojković, a šta će se dalje dešavati ostaje nam da vidimo.