Navijači Arsenala složni: Zvezda trebalo da vodi 2:0

Detalj sa utakmice Crvena zvezdada - Arsenal

Na poluvremenu utakmice grupne faze Lige Evrope navijači Arsenala složili su se u jednom – Crvena zvezda već je trebalo da vodi sa 2:0.

Igrači beogradskog kluba imali su dve stopostotne prilike, lopta je pogodila i okvir gola, ali ipak nije htela u mrežu.

Nastup londonske ekipe u prvih 45 minuta žestoko je razočarao navijače “topdžija”. Mnogi su, videvši sastav ekipe, još pre početka očekivali “mučenje” izabranika Arsena Vengera, ali ih to nije sprečilo da budu iznenađeni anemičnim izdanjem svojih ljubimaca.

Pored toga, oni su bili izneađeni kako su lako igrači Zvezde dolazili do samog gola Čeha uspevajući da upute opasne udarce.

“Odbrana Arsenala je gora nego kamerman na večerašnjoj utakmici”, napisao je jedan od navijača londonskog kluba, dok je drugi dodao da će njegova ekipa izgubiti ako ovako bude igrala i u drugih 45 minuta. “Beograđani je trebalo već da vode sa 2:0” dodao je još jedan tviteraš, a bio je i onih koji su se zapitali kako je na poluvremenu još uvek bilo 0:0.