Kolarov sjajnim golom ukrotio Mihine Bikove, Montela na korak od otkaza, Viola rutinski protiv fenjeraša (VIDEO)

aleksandar kolarov

U utakmicama 9. kola Serije A u terminu od 15.00 časova bilo je jako zanimljivo.

Ekipa Vinćenza Montele nije uspela da savlada Đenovu na svom stadionu, pa je sada samo pitanje sata kada će “Aeroplanino” dobiti otkaz, jer mu je uprava kluba pre meča zadala ultimatum- šest bodova iz naredne dve utakmice ili “metla”. Leonardo Bonući je još u 25. minutu dobio direktan crveni karton i tako prilično odmogao svojim klupskim drugovima da dođu do pobede i tri jako vredna boda. Od 52. minuta za goste je igrao i nekadašnji ljubimac Delija Darko Lazović.

Osokoljena pobedom u Ligi Evrope, Atalanta je golom Andreasa Kornelijusa slavila protiv Bolonje Roberta Donadonija, i čini se da prošlogodišnji hit Serije A, uprkos odlasku nekih od najboljih igrača, nastavlja da teroriše timove, kako u Seriji A, tako i u Evropi.

Srpski trener Siniša Mihajlović poklekao je pred naletima rimske Vučice. Aleksandar Kolarov je u 69. minutu fantastičnim pogotkom iz slobodnog udarca doneo veliku radost gostujućim navijačima.

U današnjem meču srpski trener je bio lišen usluga najboljeg igrača Bikova- Andree Belotija i to se osetilo u igri domaće ekipe. Tako da je Roma iskoristila “nulu” juče u Napulju i vratila se u trku za Skudeto, u najmanju ruku učešće u Ligi šampiona naredne sezone.

Ljubičasti iz Firence su rutinski odigrali protiv fenjeraša Beneventa i slavili sa 3:0, dok je Nikola Milenković čitav meč posmatrao sa klupe.

Milan – Đenova 0:0 (0:0)
Atalanta – Bolonja 1:0 (0:0)
Benevento – Fjorentina 0:3 (0:1)
SPAL – Sasuolo 0:1 (0:1)
Torino – Roma 0:1 (0:0)