Zvezdini kadeti nezaustavljivi, četiri lopte u mreži Partizana

Kadeti Crvene zvezde savladali Partizan 4:2 u večitom derbiju

Kadeti Crvene zvezde ostvarili su petnaestu pobedu u isto toliko utakmica u prvenstvu Srbije.

Radost crveno-belih je veća zbog činjenice da su ostali sami na vrhu tabele zbog sjajne igre i pobede nad večitim rivalom koji je do ovog meča takođe imao stopostotan učinak, a na ovoj utakmici je primio čak četiri gola.

Crvena zvezda je slavila rezultatom 4:2, a igrači Petra Pauče pokazali su i karakter s obzirom da je Partizan poveo golom Stanojlovića u 10. minutu.

Izjednačio je Dedijer 15 minuta kasnije, a Burmaz je doveo Crvenu zvezdu u vođstvo u 69. minutu.

Stanojlović je izjednačio samo tri minuta kasnije, ali su crveno-beli imali ekspresan odgovor ponovo preko Dedijera koji je bio strelac u 75. minutu.

Konačan rezultat postavio je Velikić u 83. minutu.

Posle prvog dela šampionata Crvena zvezda je prva na tabeli sa 45 bodova iz 15 utakmica, ali je izvesno da će se u nastavku voditi velika borba za titulu prvaka i da će Partizan imati šta da kaže u derbiju u kojem će on biti domaćin.