Vruće u Istanbulu: Veseli isključen, Fener izgubio [VIDEO]

jan veseli košarkaš fenerbahčea

Košarkaši Fenerbahčea doživeli su drugi poraz u šampionatu Turske i to na gostovanju Darušafaki rezultatom 84:78.

Domaćin je nakon prvih 20 minuta imao 12 poena prednosti (45:33), aktuelni prvak Evrope je u nastavku uspeo da priđe na 5 poena minusa, ali je nalet odbio danas fantastični Skoti Vilbekin koji je ubacio čak 30 poena.

Meč je obeležilo i isključenje Jana Veselog, koji je morao u svlačionicu nakon duela sa Ozdemirogluom.

Bivši igrač Partizana je prilikom borbe za loptu završio na parketu zajedno sa svojim rivalom, čini se da je tom prilikom i udario glavom o parket što ga je prilično razljutilo.

Ustao je i odgurnuo Ozdemiroglua, koji je završio na parketu, a Čeh je ovim potezom završio utakmicu.