Barnli odneo bod sa ,,Teatra snova”. Čelsi siguran protiv Brajtona [VIDEO]

Defur

Fudbaleri Barnlija remizirali su na ,,Old Trafordu” protiv Mančester junajteda u okviru 20. kola Premijer lige sa 2:2!

Tim Šona Dajša šokirao je sve prisutne na popularnom ,,Teatru snova” i golovima Džona Barnsa i Stivena Defura posle slobodnog udarca iznenadio Murinja i njegov tim i poveo sa 2:0 na poluvremenu. Džesi Lingard je uspeo da smanji na početku drugog poluvremena, a isti igrač u 90. minutu poravnava za konačnih 2:2.

Čelsi je sa 2:0 trijumfovao na svom terenu protiv Brajtona. Strelci su bili Alvaro Morata, glavom naravno i Markos Alonso.

Hadersfild i Stouk su podelili bodove odigravši 1:1 na ,,Kirklesu”. Hadersfild je poveo golom Toma Insa, da bi Sofijan Sobi postigao svoj drugi gol na poslednje dve utakmice i doneo ‘potersima’ vredan bod.

Na ,,Vikerejdž roudu”, Votford je ugostio Lester i trijumfovao posle preokreta sa 2:1 golovima Mole Vouga i autogolom Kasepera Šmajhela. Rijad Marez nastavlja odličnu formu, jer je svom timu doneo prednost, ali to nije bilo dovoljno da njegov tim dođe do bodova u ovom kolu.

Pravu goleadu gledali smo u Bornmutu gde je domaći tim igrao protiv Vest Hema čak 3:3. Kolins je doneo prednost Vest Hemu, ali ubrzo je Den Gosling poravnao i tako se otišlo na poluvreme. Nejt Ake doneo je preokret ,,trešnjicama”, ali je Marko Arnautović sa dva gola ponovo doneo vođstvo ,,čekićarima”. Golom u 91. minutu, Kalum Vilson postavlja konačnih 3:3.

Vest Bromvič Albion i Everton remizirali su, 0:0.

Od 18 i 30, Liverpul dočekuje Svonsi.

Sutra Mančester siti putuje na gostovanje Njukaslu, dok se preokusutra igra mali londonski derbi između Kristal Palasa i Arsenala.