Aleksis srušio ,,palatu”. Umalo drama u Londonu [VIDEO]

Aleksis

Fudbaleri Arsenala slavili su na gostovanju Kristal Palasu sa 3:2 u poslednjem meču 20. kola Premijer lige.

Arsenal nije bio dominantniji rival na ovom meču, ali ipak je individuelni kvalitet presudio, pa je Aleksis Sančez sa dva gola bio glavni egzekutor pobede ,,tobdžija”.

Poveo je Arsenal u 25. minutu nakon odbrane Speronija kada se najbolje pred golom Palasa snašao Škordan Mustafi.

Palas je uspeo da izjednači u drugom delu golom Andresa Tauzenda na asistenciju Vilfreda Zahe, ali dva gola Aleksisa Sančeza u roku od samo četiri minuta napravili su, ispostaviće se, nedostižnu razliku, za Kristal Palas.

Domaći su smanjili na 3:2 u 89. minutu kada se najbolje posle korenera snašao Tomkins.

Arsenal je sada 6. sa 37 bodova, dok je Kristal Palas 16. sa 18 osvojenih poena.