Arsenal se razgoropadio, slavio i Junajted, gol Milivojevića [VIDEO]

Fudbaleri Arsenala

Odigrano je još šest mečeva 24. kola Premijer lige.

Arsenal je deklasirao gradskog rivala Kristal Palas na Emirejts stadionu. “Tobdžije” su već nakon 22 minuta stekli četiri gola prednosti pogocima Nača Monreala, Aleksa Ivobija, Lorena Košćelnog i Aleksandera Lakazeta. Počasni gol za goste postigao je reprezentativac Srbije Luka Milivojević u 77. minutu.

Mančester Junajted zadržao je drugu poziciju na tabeli minimalnom pobedom na gostovanju protiv Barnlija. Pobedonosni pogodak postigao je Entoni Marsijal u 54. minutu. Nemanja Matić odigrao je ceo meč za “crvene đavole”.

Everton i Vest Brom podelili su bodove u Liverpulu. Gosti su došli do vođstva u sedmom minutu golom Džeja Rodrigeza, a bod karamelama doneo je Baje Oumar Nijase 20 minuta pre kraja susreta.

Vest Hem i Bornmut takođe su igrali nerešeno 1:1 u Londonu. Rajan Frejzer je doveo “trešnjice” do prednosti u 71. minutu, ali je bod “čekićarima” obezbedio Havijer Ernandez dva minuta kasnije.

Lester je bio siguran kod kuće protiv Votforda. Džejmi Vardi je pogodio sa bele tačke u 39. minutu, da bi pobedu “lisicama” osigurao Rijad Marez u sudijskoj nadoknadi.

Stouk je bio siguran protiv Hadersfilda na stadionu Britanija. Džo Alen u 53. i Mame Biram Diuf u 69. Minutu bili su strelci za pobednike.

Arsenal – Kristal palas 4:1 (4:0)
Barnli – Mančester junajted 0:1 (0:0)
Everton – VBA 1:1 (0:1)
Lester – Votford 2:0 (1:0)
Stouk – Hadersfild 2:0 (0:0)
Vest Hem – Bornmut 1:1 (0:0)
Brajton – Čelsi 0:4 (0:2)