Domaćini bez pobede, lep gol Milivojevića, “pevci” gurnuli Stouk u Čempionšip [VIDEO]

Erikson i Kejn Totenhem

Fenomenalan učinak gostujućih ekipa u 32. kolu Premijer lige. Tri pobede i četiri remija, računajući i prvi meč na Gudisonu, epilog su do sada završenih mečeva.

Luka Milivojević je na svoj rođendan zatresao mrežu Bornmuta iz slobodnog udarca za vođstvo Palasa na startu drugog poluvremena. To nije bilo dovoljno za trijumf, jer su gledaoci videli još tri gol, pa je na kraju bilo 2:2. Nerešeno je bilo i u duelu Brajtona i Hadersfilda, samo se sve važno na tom meču odigralo u prvih pola sata. Pobednika nije bilo ni u Birmingemu, gde je otpisani Vest Brom remirizao sa Svonsijem. Domaći su poveli golom Rodrigeza, da bi Abraham, posle kornera, izjednačio i doneo važan bod Velšanima.

Totenhem je slavio u Stouku i domaćina doveo na rub provalije. Šestu uzastopnu pobedu ”pevcima” kreirali su najbolji igrači, Eriksen i Hari Kejn, koji se potpuno oporavio. Utešni gol za domaćina postigao je Dijuf.

Lester je nastavio sa lošim igrama na svom terenu, pa su podove sa KIng Pauera odnele i ”svrake” iz Njukasla. Strelci za goste bili su Šelvi i Ajozi Perez, dok je Vardi samo ublažio poraz, ali i nastavio golgeterski niz.

Gosti pevajući idu i iz Votforda. Barnli je pobedio već sedmi put kao gost i sasvim je zasluženo u vrhu tabele.
”Stršljenovi” su poveli preko Pereire, ali su Sem Vouk i Kork, za samo tri minuta preokrenuli rezultat i doneli smo timu trijumf.

Bornmut – Kristal Palas 2:2 (0:0)