Ključna asistencija Milivojevića, Barnli za deset minuta slomio ,,lisice”, nadoknada spasila Hadersfild [VIDEO]

Luka Milivojević

U okviru 34. kola Premijer lige, danas od 16 sati odigrano je četiri susreta.

Kristal palas je na svom ,,Selhrtst parku” ugostio Brajton u jednom neizvesnom duelu. Počelo je idealno za domaćina pošto je već u petom minutu Vilfred Zaha iskoristio odbitak nakon šuta Luke Milivojevića i smestio loptu u nebranjenu mrežu. Ubrzo nakon toga, u 14. minutu. Palas je duplirao prednost. Snalažljiv u kaznenom prostoru Brajtona bio je Džejms Tomkins i postigao pogodak. Glen Marej je u 18. minutu smanjio na 2:1 i uneo neizvesnost u meč. Igrao se 34. minut kada je srpski reprezentativac i kapiten Kristal palasa Luka Milivojević progirao Zahu koji ponovo ne greši i donosi treći gol svom timu. Konačan rezultat postavio je Hose Izkjerdo u 34. minutu igre za sjajno prvo poluvreme i ispostaviće se, pobedu Palasa od 3:2.

Barnli je u prvih deset minuta postigao dva gola Lesteru ostavivši ,,lisice” ukopane i iznenađene. Kris Vud i Kevin Long su doneli pobedu domaćinu, da bi Džejmi Vardi samo smanjio rezultat u 72. minutu utakmice.

U duelu između Hadersfilda i Votforda viđena je prava drama. Junak utakmice bio je Tom Ins koji je u nadoknadi utakmice iskoristio pometnju u odbrani gostujućeg tima i postigao pobedonosni i jedni pogodak na meču.