Vojvodina na korak od finala

Odbojkaši Vojvodine došli su na korak od plasmana u finale plej-ofa Superlige Srbije.

Novosađani su i u drugoj utakmici bili bolji od Jedinstva iz Stare Pazove, a rezultat je bio 3:1, po setovima 25:17, 25:21, 25:27, 25:14.

Posle dva relativno lako osvojena seta Vojvodina je najvećim delom trećeg seta bila u zaostatku od tri do pet poena, ali je dobrom igrom u finišu uspela da stigne do izjednačenja – 24:24.

Usledila je velika borba, u kojoj su gosti izašli kao pobednici i smanjili na 2:1. Ipak, u četvrtom setu kvalitet je došao do izražaja i Vojvodina je vrlo ubedljivo taj deo igre rešila u svoju korist za konačan trijumf.

Vojvodina sada vodi 2:0 u seriji, a treći meč biće odigran u nedelju od 19 časova u Staroj Pazovi.