Partizan namučio Eger

U pretposlednjem, devetom kolu Lige šampiona Partizan je poražen od Egera u gostima sa 8:4 (0:1, 2:2, 4:1, 2:0).

Prva četvrtina protekla je u ravnopravnoj igri, a prvi gol postignut je tek u šestom minutu, kad je Lazić sa igračem više doveo crno-bele u vođstvo od 1:0. U drugoj deonici Eger je uspeo da preokrene na 2:1, ali i na velikom odmoru Beograđani su imali prednost, jer je, ponovo Lazić, u finišu druge deonice pogodio za 2:3.

Eger je drugi put poveo na sredini treće četvrtine 4:3, Partizan je preko Jankovića brzo izjednačio, ali domaći su do poslednjeg odmora poveli sa 6:4. U poslednjoj četvrtini domaći su dodali još dva gola i slavili pobedu, kojom su obezbedili plasman na fajnal siks. Crno-beli ostaju na petom mestu grupe B sa četiri boda.

Dva gola za Partizan postigao je Đorđe Lazić, a po jean Radomir Drašović i Marko Janković.

Sa po dva pogotka u Egeru su najuspešniji bili nekadašnji prvotimac Partizana Crnogorac Uroš Čučković i bivši igrač Vojvodine i Zvezde, kao i reprezentacije Srbije, Boris Vapenski.