Nova medalja za Srbiju na Svetskom prvenstvu

Srbija je osvojila je treću medalju na Svetskom prvenstvu u kajaku i kanuu, koje se održava u Račicama.

Bronzanim odličjem okitila se Milica Starović u finalu kajaka jednoseda na 200 metara. Reprezentativka Srbije je trku odvezla u vremenu 39.564 sekundi i podelila je treće mesto sa Slovenkom Špelom Ponomaremko Janić.

Zlato je pripalo olimpijskoj šampionki iz Rija Rizi Kerington sa Novog Zelanda (38.433 sekundi), dok je srebrnu medalju osvojila Dankinja Ema Astrand Jorgensen, koja je ostvarila rezultat od 39.001 sekundi.

Podsetimo, u subotu prvaci sveta postali su Marko Tomićević i Marko Zorić u trci na 1000 metara u kajaku dvosedu, dok su bronzanu medalju osvojili Nebojša Grujić i Marko Novaković u kajaku dvosedu na 200 metara.

Partizan ponovo u Novom Sadu! (MOGUĆI SASTAV)

U okviru drugog kola Super Lige Srbije, fudbaleri Partizana i drugi put gostuju u Novom Sadu, ovog puta protivnik...