Đukić: Vrhunsko prvo poluvreme, Milanović: Nadvaladali su nas, jači su

Partizan je uz dosta muke stigao do 10. pobede u Super ligi Srbije ove sezone.

Crno-beli su do pobede protiv Zemuna na gostovanju došli u samom finišu.

Strateg Partizana Miroslav Đukić istakao je da je njegova ekipa igrala odlično u prvom poluvremenu, ali da je nesrećno primljen gol na kraju prvog dela uticao na nastavak meča.

Vrhunsko prvo poluvreme, kada smo trebali da zatvorimo utakmicu sa tri gola. Da vodimo 3:0 bez problema. Primili smo nesnotreno gol i ušli u ludilo, što je donelo nervozu i rastrzanu igri i ušli smo u problem. Prvo poluvreme je možda i najbolje koje smo odigrali ove sezone, rekao je Đukić nakon meča.

Trener Zemuna Milan Milanović zadovoljan je igrom svojih izabranika u drugom delu, ali je napomenuo da ekipa nije imala snage da izdrži do kraja.

Prvo poluvreme su imali više od igre, ali nisu bili previše opasni. Malo smo se povukli i prepustili inicijativu. U drugom poluvremenu smo 40 minutu imali igru, kakvu želim, ne samo da smo ih zatvorili, nego je odličan bio i protok lopte. Ipak, nadvladali su nas, jači su. Čestitam svojim momcima, još da preguramo Zvezdu, pa da se odmerimo sa jednakima, dodao je Milan Milanović.

Tri seta, dva polomljena reketa… Krajinović ipak u drugoj rundi Serbia opena, sledi zemljak!

Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se u drugu rundu Serbia opena pošto je savladao Italijana Stefana Travalju sa 2:1...