Ubedljivi Liverpul, da li je Klop smenio Bilića? [VIDEO]

Vest Hem – Liverpul 1:4 (0:2)
Lancini 55′ – Salah 22′, 76′, Matip 24′, Okslejd – Čemberlen 56′

Liverpul je, mnogo lakše od očekivanja, savladao Vest Hem, koji nikako da pobegne iz opasne zone, a sada je i pozicija Slavena Bilića na klupi “čekićara“ krajnje neizvesna.

Vođstvo “redsima“ doneo je Mohamed Salah, posle odličnog kontra napada i dodavanja Sadia Manea, u 22. minutu, a samo dva minuta kasnije Matip je iskoristio smušenost u odbrani domaćih, i povisio na 2:0.

Kakva-takva nada ukazala se domaćima u 55. minutu kada je spretni Lancini smanjio na 2:1, ali je radost “čekićara“ kratko trajala jer je već u sledećem napadu Okslejd- Čemberlen, iz drugog pokušaja, savladao golmana Harta, i rešio sve dileme. Poslednji gol na meču postigao je Egipćanin Salah, preciznim udarcem sa dvadesetak metara.

Liverpul je na šestom mestu sa 19 bodova, dok je Vest Hem 17. sa 9.