I Zvezda ima primedbu na suđenje u Novom Sadu

Detalj sa utakmice Vojvodina - Crvena zvezda

Crvena zvezda je slavila protiv Vojvodine u Novom Sadu rezultatom 2:1, a strasti oko dosuđenog penala za crveno-bele iz Beograda u 84. minutu, nakon kojeg je El Fardu doneo trijumf lideru, se ne smiruju.

Iz Vojvodine grme na sudiju Jovana Šegrta, za koga smatraju da je drastično oštetio klub iz Novog Sada, kada je pad Radonjića u kaznenom prostoru okarakterisao kao jedanaesterac.

Kako saznaje B92, primedbu na suđenje ima i Crvena zvezda. U 26. minutu, pri rezultatu 1:0 za goste, linijski sudija Miloš Miškeljin procenio da je Milan Rodić bio u ofsajdu nakon upućene lopte od strane golman Milana Borjana. Čelnici Zvezde smatraju da su oštećeni, jer bi se levi bek našao u izglednoj poziciji za pogodak, da Miškeljin nije podigao zastavicu.