Trio fantastiko: Liverpul ,,otresao“ trešnjice [VIDEO]

Liverpul – Bornmut 3:0 (1:0)
7′ Mane, 69′ Salah, 90′ Firmino

U okviru 34. kola engleske Premijer lige, Liverpul je danas na svom terenu pobedio Bornmut rezultatom 3:0.

Da se nalaze u odličnoj formi i da u ekipi vlada odlična atmosfera Liverpul je potvrdio već na samom startu meča protiv ,,trešnjica“. Samo sedam minuta bilo je potrebno Sadiju Maneu da donese prednost ,,crvenima“ pošto je posle drugog pokušaja ipak uspeo da savlada Asmira Begovića.

Ređale su se šanse za domaće, ali drugi gol stigao je tek u 69. minutu. Mohamed Salah je fenomenalno reagovao i glavom prebacio nemoćnog Begovića za svoj 30. pogodak u Premijer ligi ove sezone, a 40. u svim takmičenjima. Konačan rezultat, i pored brojnih promašenih prilika, postavlja Roberto Firmino u 90. minutu meča i tako se trio iz napada ,,crvenih“ još jednom ove sezone našao u listi strelaca.

Mane, Salah i Firmino su zajedno ove sezone postigli čak 82 pogotka u svim takmičenjima.

Ovom pobedom, Liverpul ostaje na trećoj poziciji sa 70 bodova, dok je Bornmut na sigurnom 11. mestu sa 37 osvojenih poena.

Bomba nad bombama: Sergej Milinković-Savić od narednog leta u italijanskom gigantu!

Juventus je sinoć slavio protiv Lacija 3:1 u derbiju 25. kola Serije A. "Stara dama" iz Torina se približila Interu...