PLS: Varvarinci i „pivari“ iz Čelareva na izlaznim vratima

Odigrane su još tri utakmice 27. kola Prve lige Srbije.

U Dobanovcima su domaća Budućnost i ČSK iz Čelareva igrali nerešeno 1:1, pa su gosti došli u gotovo bezizlaznu situaciju kada je opstanak u pitanju. Gosti su vodili golom Šljivančanina od 52. minuta, ali je domaćin izjednačio u 95. minutu preko Reljića.

Ništa bolja sudbina od ne očekuje ni novajliju iz Varvarina koji je novim porazom, četvrtim uzastopnim, svoje šanse da i naredne godine igra u prvoligaškom društvu, sveo na teoriju, a ako u ponedeljak Sloboda pobedi Inđiju, sve će biti jasno. U Paraćinu, gde Temnić igra kao domaćin, slavio je Teleoptik zahvaljujući golovima Đurića, Šiškova i Lackovića, dok je počasni gol za domaćina delo Miloša Petkovića.

Jedan gol bio je dovoljan Bežaniji da pobedi gradskog rivala Sinđelić, a postigao ga je Gojkov u 50. minutu.

Budućnost (D) – ČSK Pivara 1:1 (0:0)
Temnić 1924 – Teleoptik 1:3 (0:1)
Bežanija – Sinđelić 1:0 (0:0)