Poraz Partizana u Makarskoj: Crno-beli stali u poslednja tri minuta

Vaterpolisti Partizana

Mornar – Partizan 10:8 (3:1, 1:4, 2:1, 4:2)

Vaterpolisti Partizana poraženi su od Mornara na startu A1 Triglav regionalne lige.

Splićani su zbog energetske obnove bazena u Poljudu Mornar je bio domaćin u Makarskoj, a do pobede je došao boljom igrom u poslednja tri minuta.

Partizan je tokom treće četvrtine vodio 6:4, a na ulasku u poslednja tri minuta rezultat je bio 8:7 za crno-bele.

Do kraja utakmice igrači Partizana nisu uspeli da postignu gol, a sa druge strane Živković je pogodio dva puta, da bi tačku na pobedu stavio Ćalić 33 sekunde pre kraja.

Kod Partizana Radulović je bio trostruki strelac, dva gola postigao je Tomić, a po jednom su se u strelce upisali Adžić, Radanović i Andrejević. U redovima domaćina Živković i Vrdoljak su postigli po 3 gola, dok su Burić i Ćalić potigli po 2.