Miletić: Presrećan sam zbog debija, ali nisam zadovoljan ishodom

nemanja R. Miletić menja Rodića

Srbija je remizirala sa Rumunijom 0:0 u Bukureštu u okviru četvrte runde četvrte grupe Lige nacija C.

Svoje prve minute u reprezentativnom dresu upisao je Nemanja Miletić. Defanzivac Partizana nije krio zadovoljstvu zbog debitantskog nastupa za nacionalni tim.

Svaki fudbaler koji trenira fudbal sanja o ovako nečemu. Presrećan sam, jedan san mi je bio da zaigram u Partizanu, drugi da igram za reprezentaciju, danas mi se to i ostvarilo. Presrećan sam, daću sve od sebe da budem još bolji, rekao je Miletić, a preneo B92.

Stameni sdesni bek, koji može da igra i na poziciji štopera ipak nije zadovoljan ostvarenim rezultatom. Podsetimo, Srbija je čitavo drugo poluvreme imala igrača više, a Dušan Tadić nije iskoristio jedanaesterac u finišu prvog dela.

Nisam zadovoljan jer smo tokom cele utakmice bili bolji i jer smo zaslužili da pobedimo. Ali to je fudbal, ne dobija uvek bolja ekipa. Imamo dve utakmice kući da rešimo to, dodao je Nemanja Miletić.