Kristijano Ronaldo bez dlake na jeziku nakon poraza od Mančester Junajteda!

081118 CR7 SC

Kristiano Ronaldo uveren je da ne treba dizati paniku nakon poraza njegovog Juventusa od Mančester Junajteda sa 2:1 u Torinu.

Ne vidim u čemu je problem?! Dominirali smo 90 minuta, imali pregršt prilika, mogli smo da rešimo utakmicu ranije u tri-četiri navrata, ali smo se opustili i za to smo kažnjeni, ističe Portugalac.

Junajted nije uradio apsolutno ništa da bi zaslužio pobedu u ovoj utakmici! Ne možemo govoriti ni o sreći jer smo mi njima poklonili sreću, kaže Ronaldo.

Juventus je poveo upravo pogotkom Ronalda, da bi gosti preokrenuli golom Mate iz slobodnog udarca u 86. minutu i autogolom Alex Sandra tri minuta kasnije.

Postigao sam neverovatan gol, ali to nije bilo dovoljno. Drago mi je što sam dao svoj prvi gol u Ligi šampiona za Juve, u dobroj smo formi, tako da nema potrebe dizati paniku nakon ovog poraza, rekao je 33-godišnjak pa dodao:

Timu ide dobro i u Seriji A i u Ligi šampiona, nastavićemo da radimo vredno kako bismo otišli što dalje i ostvarili naše ciljeve.

Juventus je prvi u H grupi s devet bodova, dva više od Junajteda, četiri od Valensije i osam od Jang Bojsa.