„Orlići“ poraženi u Crnoj Gori

Mlada reprezentacija Srbije poražena je od Crne Gore u prijateljskoj utakmici odigranoj u Petrovcu. Izabranici selektora Gorana Đorovića, koji su nastupili u podmlađenom sastavu, poraženi su rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je Ilija Vukotić iz jedanaesterca u 54. minutu.

„Orlići“ su bolje počeli utakmicu, a u 7. minutu Lambulić je pogodio stativu. Trenutak odluke dogodio se u 53. minutu kada je Račić oborio Stijepovića u kaznenom prostoru našeg tima i tako skrivio jedanaesterac.

Srbija je igrala u sastavu: Marko Ilić (od 46. Aleksandar Stanković), Aleksa Terzić, Erhan Mašović, Njegoš Petrović (od 77. Đorđe Jovanović), Luka Adžić (od 83. Aleksandar Mesarović), Dejan Joveljić, Uroš Račić (od 61. Dušan Joković), Strahinja Jovanović (od 61. Aleksandar Đorđević), Zarija Lambulić (od 61. Veljko Birmančević), Jovan Vlalukin, Petar Mićin.

Mlada reprezentacija Srbije će u petak odmeriti snage sa vršnjacima iz Makedonije, u Sportskom centru FS CG u Podgorici.