Kokoškov video raspoloženog Bobana [VIDEO]

Boban Marjanović

LA Klipersi su ubedljivo pobedili Feniks rezultatom 115:99 i ostvarili deveti uzastopni trijumf na svom parketu.

Zapaženu ulogu u 14. pobedi ekipe iz Los Anđelesa ove sezone imao je i Boban Marjanović, koji je utakmicu počeo u startnoj petorci i za 19 minuta provedenih na parketu postigao je 12 poena (3/6 za 2, 6/6 slobodna bacanja). Srpski centar je imao i 12 skokova i jednu asistenciju.

Posle prvog poluvremena rezultat je bio izjednačen (49:49), ali je presudio furiozan početak Klipersa u trećoj četvrtini. Serijom od 20:4 domaći tim je došao do dvadeset poena prednosti koju nije ispuštao do kraja utakmice.

Miloš Teodosić je još jednu utakmicu presedeo na klupi, a najefikasniji u Klipersima bili su Danilo Galinari sa 28 poena (10 skokova) i Lu Vilijams sa 20 poena.

Devin Buker sa 23 i Eli Okobo sa 19 poena bili su najzapaženiji u ekipi Igora Kokoškova.