Sakramento nadigrao Finiks, dobra rola Bogdanovića [VIDEO]

Bjelica i Bogdanović

Finiks Sansi – Sakramento Kingsi 105:122
(9:36, 31:32, 27:32, 38:23)

Košarkaši Sakramento Kingsa nadigrali su Finiks Sanse na gostovanju u utakmici NBA lige odigranoj u noći između utorka i srede.

Ekipa iz Kalifornije susret je rešila već u prvoj četvrtini kada je stekla prednost od 27 poena. Tim našg trenera Igora Kokoškova uspeo je samo da ublazi rezultat u četvrtom kvartalu.

Bogdan Bogdanović pružio je zapaženu partiju. Za nešto manje od 21 minuta u igri zabeležio je 14 poena, pet skokova i dve asistencije. Nemanja Bjelica je ostvario učinak od dva poena, sedam skokova, tri asistencije i po jednu ukradenu loptu i blokadu.

U redovima Sakramenta istakao se Badi Hild sa 20 koševa.

Kod gostiju iz Arizone najefikasniji je vio DeAntoni Melton sa 21 poenom, dok su po 14 koševa ubacili su Trevor Ariza i Džoš Džekson.

Sakramento ima skor 12:11 i nalazi se na devetoj poziciji zapadne konferencije. Finiks Sansi su prikovani za dno sa četiri trijumfa i 20 poraza.