Stojković upozorava Parižane: Napoli i Liverpul nam nisu dali gol u Beogradu…

Filip Stojković

Defanzivac Crvene zvezde Filip Stojković podsetio je javnost, uoči utakmice sa Pari Sen Žermenom, da ni giganti poput Napolija i Liverpula nisu postigli gol na stadionu ,,Rajko Mitić” u ovosezonskoj Ligi šampiona.

Stojković se nakon povrede vratio u sastav Crvene zvezde u duelu sa Spartakom iz Subotice u sredu i odigrao svih 90 minuta u pobedi crveno-belih od 3:1. Nakon meča sa Napretkom iz Kruševca, koji je na programu u subotu, na najveći srpski stadion stiže ekspedicija Pari Sen Žermena.

– Na ,,Marakani” nam gol nisu dali ni Napoli, ni Liverpul, ako se ponovi hemija nas i navijača, a verujem da hoće, možda se dogodi da i PSŽ ne zatrese Borjanovu mrežu. Prošle sezone nismo primili gol na tri gostovanja u Ligi Evrope, možda ovom nizu dodamo i tri meča kod kuće u Ligi šampiona bez gola. Nikad se ne zna. Mi ćemo uraditi šta je do nas. Ipak, da bi polusezona bila zaokružena na pravi način, moraćemo da pobedimo Napredak i Čukarički. Tek onda ćemo moći da kažemo da mirni odlazimo na odmor – kazao je Filip Stojković za ,,Novosti”.

Crnogorski desni bek u Subotici nije igrao na svojoj prirodnoj poziciji. On je u paru sa Milošem Degenekom činio štoperski tandem Crvene zvezde protiv Spartaka.

– Nije mi bilo prvi put da igram štopera i nije loše bilo. Uspešno sam zamenio Babića. Izdržao sam dosta dobro svih 90 minuta posle duže pauze, nisam imao problema i mislim da ću moći da pomognem timu do kraja jeseni – rekao je Stojković.