Juventus sa ,,pola gasa“ protiv Kjeva, Ronaldo promašio penal [VIDEO]

Juventus – Kjevo 3:0 (2:0)
13′ Kosta, 45′ Čan, 84′ Rugani

Fudbaleri Juventusa savaldali su večeras ekipu Kjeva iz Verone rezultatom 3:0 u okviru 20. kola italijanske Serije A.

Nakon što je Milan danas bio bolji na gostovanju u Đenovi (2:0), još jedan velikan sa ,,čizme“ stigao je do trijumfa tokom ponedeljnog programa.

Bez većih problema, sa reklo bi se, ,,pola gasa“ Juventus je savladao ,,fenjeraša“ Kjevo. Sjajna solo akcija Daglasa Koste i izvanredan finiš Brazilca u 13. minutu otvorila je ovu utakmicu na pravi način za ,,bjankonere“. Nakon toga, šampion Italije je kontrolisao susret, konstantno su napadali, bez većih prilika, da bi u 45. minutu odličnu asistenciju Dibale, nakon što je Argentinac uputio dodavanje kroz noge rivala, okončao Emre Čan, udarcem iz mesta za 2:0.

U drugom delu meča Kristijano Ronaldo je promašio jedanaesterac, ali Kjevo nije uspeo da kazni promašaj Portugalca, pa je ,,leteće magarce“ u finišu dotukao Danijele Rugani za konačnih 3:0.

Juventus je i dalje prvi sa 56 bodova, dok je Kjevo poslednjeplasirani sa samo osam osvojenih poena.

15.00 Đenova – Milan 0:2 (0:0)
72′ Borini, 83′ Suso