Nova pobeda vaterpolista Partizana

Vaterpolisti Partizana

Nakon osam utakmica bez pobede u Regionalnoj vaterpolo ligi Partizan je vezao drugu pobedu.

Posle trijumfa u gostima nad POŠK-om crno-beli su večeras pred svojim navijačima savladali Primorac iz Kotora sa 9:7 (0:2, 5:1, 2:2, 2:2).

Gosti su bolje počeli meč, posle prve četvrtine imali su dva gola prednosti, ali je Partizan fenomenalno odigrao drugu deonicu u kojoj je stekao dva gola razlike.

Nešto kasnije Partizan je poveo sa 7:4, ali se Kotor nije predavao i sa tri uzastopna gola stigao do izjednačenja na šest minuta pre kraja meča. Golom Vićkovića crno-beli su ponovo vratili prednost, a pobedu je potvrdio Nešić dva i po minuta pre kraja.

Dvostruki strelci kod Partizana bili su Vićković, Radulović i Radonjić, dok se kod gostiju sa dva gola istakao Kriještorac.