Miha izvukao Bolonju iz opasne zone, Lazović asistirao [VIDEO]

Bolonja – Đenova 1:1 (1:1)
17′ Destro; 33′ Lerager

Fudbaleri Bolonje i Đenove remizirali su danas na stadionu ,,Renato Dal’Ara“ rezultatom 1:1 u okviru 23. kola Serije A.

Siniša Mihajlović je upisao i drugi meč bez poraza na klupi Bolonje, pošto je njegova ekipa danas na svom stadionu podelila bodove sa Đenovom i srpski stručnjak je tako u dve utakmice sakupio već četiri boda.

Delovalo je da njegova ekipa može i do drugog uzastopnog trijumfa kada je Matija Destro matirao Andreija Radua za vođstvo Bolonje. Brzo nakon tog pogotka šansu za Đenovu propustio je Toni Sanabrija kada je šutirao glavom. Igrao se 33. minut kada je Darko Lazović izveo korner, a loptu je glavom zahvatio vezista Lukas Lerager za izjednačenje.

U finišu susreta se ,,zakuvalo“ i Mihajlovićev tim je mogao i do sva tri boda kada je Danilo dva puta u roku od tridesetak sekundi pogodio prečku, a potom još jednom iz neposredne blizine šutirao ka golu, ali sjajnom odbranom se istakao Radu.

Srpski internacionalac i asistent izjednačujućeg gola Đenove Darko Lazović na terenu je proveo 83 minuta.

Ovim remijem, Bolonja je izašla iz zone ispadanja i preskakanjem Empolija tim iz univerzitetskog grada je sada na 17. mestu sa 18 bodova, dok je Đenova 13. sa 25 poena.