Milan i Juventus sigurni [VIDEO]

Kristijano Ronaldo

Odigrane su i poslednje dve utakmice 23. kola SerijeA.

Lider Juventus je ubedljivo trijumfovao na gostovanju protiv Sasuola. Sami Kedira doveo je crno-bele iz Torina u vođstvo u 23. minutu. Kristijano Ronaldo udvostručio je prednost gostiju u 70. Minutu, dok je Emre Džan četiri minuta pre kraja susreta postavio konačan rezultat.

Milan je identičnim rezultatom porazio Kaljari na San Siru. Crveno-crni su poveli golom Luke Kepitelija u 13. minutu. Na 2:0 povisio je Lukas Paketa u 22. minutu, da bi pobedu Milana overio Krištof Pjontek u 62. minutu.

Sasuolo – Juventus 0:3 (0:1)
Milan – Kaljari 3:0 (2:0)

Tabela: Juventus 63, Napoli 52, Inter 43, Milan 39, Atalanta 38, Roma 38, Lacio 38, Torino 34, Sampdorija 33, Fiorentina 32, Sasuolo 30, Parma 29, Đenova 25, SPAL 22, Kaljari 21, Udineze 19, Bolonja 18, Empoli 18, Frozinone 16, Kjevo 9.