Vaterpolisti Zvezde pobedili Partizan posle 4 godine!

Vaterpolo Zvezda

Crvena zvezda – Partizan 10:6 (2:1, 1:2, 3:1, 4:2)

Vaterpolisti Crvene zvezde savladali su Partizan u utakmici 14. kola Regionalne vaterpolo lige.

Crveno-beli su posle četiri godine savladali večitog rivala, koji je nakon početnog vođstva Crvene zvezde napravio seriju od 3:0 i poveo sa 3:2. Nakon dve četvrtine rezultat je bio izjednačen (3:3), a Crvena zvezda je u nastavku potpuno slomila crno-bele.

Posle tri četvrtine rezultat je bio 6:4, Partizan nije uspeo da priđe na manje od 2 gola minusa, a dva minuta pre kraja bilo je i najubedljiviih 10:5.

Po dva gola kod Crvene zvezde postigli su Tankosić, Vasić, Popović i Šulc, dok su po jedan gol postigli Bitadze, Ilić i Žeželj. Kod Partizana po jedan gol Vićkovića, Kasuma, Korolije, Radulovića, Andrejevića i Radanovića.

Posle ove utakmice Crvena zvezda je na 7. mestu Regionalne lige sa 14 bodova iz 13 utakmica, dok je Partizan osmi sa 11 boova iz 14 mečeva.