Milivojević dokusurio „lisice“ s bele tačke, Palas produbio krizu Lestera [VIDEO]

Lester – Kristal Palas 1:4 (0:1)
Evans 64′ – Batšuai 40′, Zaha 70′,90+3′, Milivojević 81′(p)

Kristal Palas je slavio na “King Paueru“ protiv Lestera u 27. kolu Premijer lige.

Tim našeg Luke Milivojevića, koji je ponovo s trakom na ruci predvodio “orlove“, poveo je u 40. minutu, golom Mišija Batšuaija, koji je u januaru stigao iz Valensije i ovo mu je prvi gol u dresu Palasa. Istina, imao je i malo sreće, jer je šut koji je uputio Mekartur, njega zakačio i prevario Šmajhela.

Domaćin je izjednačio u 64. minutu, kada se Evans preselio u kazneni prostor gostiju i odlično snašao u gužvi. Međutim, šest minuta kasnije Zaha je utrčao iz drugog plana i ponovo doveo Palas u vođstvo. Sve je rešeno u 81. minutu kada je Evans napravio prekršaj u svom šesnestercu, a Luka MIlivojević sigurno izveo penal, postigavši osmi gol u ovoj sezoni.

U sudijskoj nadoknadi su gosti izveli brzu kontru, posle koje je Zaha još jednom zatresao mrežu Lestera za konačnih 4:1.

“Lisice“ su ostale na 12. mestu 32 boda, dok je Kristal Palas jedno mesto iza, sa dva boda manje osvojena.

Zdjelar sigurno do polufinala

Srpski kajakaš Bojan Zdelar plasirao se u polufinale discipline K-1 1000 metara na Olimpijskim igrama u Tokiju.Zdelar se takmičio...