SLS: Sudija Široki ponovo nije štedeo na penalima u Lučanima, ,,nule“ u Zemunu i Kruševcu

U prve tri utakmice subotnjeg programa Super lige Srbije, viđena su dva remija bez golova, dok je jedinu pobedu ostvarila Mladost iz Lučana i to nad Bačkom od 5:0.

Odlični Lučanci nastavili su da nižu uspehe u domaćem šampionatu. Posle pobede u Šapcu u prošlom kolu Mladost je na svom terenu bila bolja od Bačke i slavila veoma ubedljivo.

Već u 11. minutu dosuđen je penal za domaće, a precizan je bio Aleksandar Pejović za vođstvo Mladosti. Sudija Zoran Široki je u 37. minutu ponovo dosudio penal za Mladost, a odgovornost je opet preuzeo Pejović. Napadač je promašio novi kazneni udarac, ali se odmah iskupio i duplirao prednost svog tima.

Zanimljivo, glavni sudija na ovom meču Zoran Široki je u 13. kolu bio u centru pažnje kada je dosudio čak tri penala za Mladost u meču protiv Spartaka iz Subotice na istom mestu.

Do kraja meča, mrežu Palančana pogađali su Bojović, Pavlović i Ristić za konačnih 5:0.

U preostala dva meča, nisu viđeni golovi.

Zemun – Mačva 0:0

Napredak – Spartak Subotica 0:0

Mladost – Bačka 5:0 (2:0)
11′, 37′ Pejović, 57′ Bojović, 67′ Pavlović, 90′ Ristić