,,Iksevi“ u Ređo Emiliji i Firenci [VIDEO]

Imobile

U dve poslednje utakmice nedeljnog programa 27. kola italijanske Serije A, viđena su dva nerešena rezutata.

Drugoplasirani Napoli je gostovao u Ređo Emiliji ekipi Sasuola i samo dodatno olakšao posao Juventusu u narednih 11 utakmica koji im sada beži, slobodno možemo reći, nedostižnih 18 bodova.

Posle prvih 45 minuta bez golova, domaćin je stigao do vođstva golom Domenika Berardija posle konfuzije u petercu Napolija. Blažu inicijativu, Napoli je iskoristio u 86. minutu kada je odlično gađao i pogodio Lorenco Insinje, za konačnih 1:1.

U derbiju kola sastali su se Fjorentina i Lacio na stadionu ,,Artemio Franki“ u Firenci i i tu je rezultat bio identičan kao onaj u Ređo Emiliji. U 23. minutu Ćiro Imobile je doneo prednost Lacijalima, ali je pola sata pre kraja Luis Murijel iskoristio asistenciju Kevina Miralasa i doneo bod domaćima.

Sasuolo – Napoli 1:1 (0:0)
52′ Berardi – 86′ Imobile

Fjorentina – Lacio 1:1 (0:1)
61′ Murijel – 23. Imobile