Lazetić: Batina ideja je bila da pokažemo reakciju, Kosanović: Ima mnogo toga što nije dobro

Žarko Lazetić

Partizan je nadigrao Napredak u Kruševcu , i plasirao se u polufinale Kupa Srbije.

V.d. trenera crno-beli Žarko Lazetić je pozdravio prethodni stručni štab i prokomentarisao utakmicu, a za incident sa Nemanjom Nikolićem je naglasio da je interna stvar kluba.

Teška utakmica u psihološkom smislu. U prvih 15-20 minuta nismo uspeli da uradimo šta smo planirali, što zbog terena što zbog tenzije. Potom smo došli do gola, igrali mnogo bolje i koristili prilike. Želim da čestitam igračima jer su se izdigli iz ove teške situacije. Nismo imali problem sa igrom ni u prethodna dva meča. Želim da pozdravim prethodnog trenera Zorana Mirkovića i Gordana Petrića. Batina ideja je bila da upravo pokažemo reakciju i to se danas desilo. Interne stvari ćemo rešavati u svlačionici, rekao je Lazetić po završetku utakmice.

Trener Napretka Milorad Kosanović isključen je na poluvremenu, ali nije želeo da komentariše suđenje

Ima mnogo toga što nije dobro. Počevši od terena, a i drugih stvari o kojima ne želim više da pričam. Čestitam Partizanu, a igračima ću reći da ne misle šta se ovde desilo i da se spreme za naredni meč u prvenstvu, dodao je Kosanović.