Dmitrović režirao poraz Eibara [VIDEO]

Eibar – Valjadolid 1:2 (0:0)
Oreljana 54′ – Verde 90+1′(pen), Gvardiola 90+4′

Prvi golman reprezentacije Srbije Marko Dmitrović u lošem raspoloženju stiže na okupljanje nacionalnog tima za mečeve sa Nemačkom i Portugalijom.

Njegov Eibar je u 28. kolu Primere izgubio od Valjadolida, a Dmitrović je kumovao porazu svog tima.

Eibar je poveo u 54. minutu, golom Oreljana, ali je u finišu usledio preokret. U 87. minutu Dmitrović je skrivio penal, koji je istina dosuđen tek nakon dugih konsultacija sa VAR sobom.

Verde je u 91. minutu izjednačio sa bele tačke a u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena Gvardiola je posle kontranapada savladao Dmitrovića za konačnih 1:2.

16:15 Espanjol – Sevilja
18:30 Valensija – Hetafe
18:30 Viljareal – Rajo Valjekano
20:45 Betis – Barselona