PLS: Inđija prati vodeće, Trajal bolji od Slobode

Prva liga Srbije

Odigrane su još dve utakmice 27. kola Prve lige Srbije.

Inđija je ubedljivo slavila protiv Teleoptika u popularnom Zemunelu i učvrstila se na trećoj pozicciji na tabeli.
„Optičari“ su poveli golom Jovana Kokira u devetom minutu, ali su gosti preko Badare Bađija stigli do izjednačenja u finišu prvog dela. Bađi je pogodio i u 57. minutu, a prethodno je Mihajlo Banjac doneo prednost Inđiji u petom minutu nastvka. Nebojša Ivančević postavio je konačnih 1:4 u 73. minutu.

Trajal je u Kruševcu bio bolji od Slobode. Strelci za domaće bili su Osman Maronga u šestom i Ivica Jovanović u 29. minutu, a počasni gol gostiju delo je Ivana Petrović aiz penala u 83. minutu.

Teleoptik – Inđija 1:4 (1:1)
Trajal – Sloboda 2:1 (2:0)