Voždovac ,,iz dvojke u keca“

fudbaleri Voždovca

Voždovac – Zemun 3:1 (0:1)
59′ Duronjić, 65′ Sikimić, 90+2′ Luković – 10′ Ilić

Fudbaleri Voždovca savladali su danas na svom stadionu ekipu Zemuna rezultatom 3:1 u okviru 28. kola Super lige Srbije.

Iako su gubili već posle 10 minuta igre, ,,zmajevi“ su uspeli da preokrenu u drugom poluvremenu i zabeleže trijumf nakon poraza u prošlom kolu.

Deset minuta igre bilo je potrebno Ivanu Iliću, doskorašnjem igraču Crvene zvezde, koji je sada ugovorom vezan za Mančester siti da donese prednost gostima. Međutim, u nastavku susreta Voždovac je kontrolisao meč u potpunosti i da nije bilo Marka Miloševića na golu Zemuna, rezultat bi se mnogo ranije promenio.

Prvo je Duronjić nakon skoro sat vremena igre izjednačio, a potom je iskusni Predrag Sikimić preokrenuo rezultat u korist Voždovca. Do kraja se upisao i Andrija Luković u nadoknadi vremena.

Voždovac je stigao do 31. boda, što ih postavlja na 12. poziciju, dok je Zemun poslednjeplasirani sa 18 poena.