MVP izdanje Adema Ljajića! [VIDEO]

Adem Ljajić

Srpski reprezentativac Adem Ljajić zaslužio je zvanje igrača utakmice, a verovatno i najboljeg fudbalera 27. kola turske Super lige.

U pobedi Beškitaša nad Rizesporom (7:2), Adem Ljajić je bio dvostruki strelac, a imao je i tri asistencije.

Posle majstorija u prvom poluvremenu (asistencija i gol), bivši fudbaler Partizana je u istom stilu odigrao i drugi deo utakmice. U 72. minutu asistirao je Jaldžinu za 4:2, da bi šest minuta kasnije zatresao mrežu posle sjajno izvedenog slobodnog udarca.

Ljajić je „kumovao“ i kod šestog gola svog tima, ponovo je odlično proigrao Jaldžina.

Adem Ljajić je stigao do cifre od sedam prvenstvenih golova u dresu Bešiktaša ove sezone.

Pogledajte i poslednji gol na utakmice, delo Jaldžina, koji je priznat tek posle intervencije iz VAR sobe zbog „bušne“ mreže na stadionu Rizespora.