Srbija – Brazil 1:5 (1:2)
Rakić 17′ – Gadeia 4′,40′, Daniel 6′, Ferao 25′, Rato 39′

SRBIJA: Aksentijević, Rajčević, Pršić, Simić, Tomić, Rakić, Antonić, Petrov, Matijević, Vesić, Ramić, Lazarević, Vukadinović, Radovanović, Koljajić.

BRAZIL: Guita, Daniel, Bateria, Ferao, Gadeia, Marlon, Ronaljo, Rato, Leo Santana, Fernando, Paradinski, Fits.

Futsal reprezentacija Brazila revanširala se Srbiji za poraz od pre dva dana u Nišu (0:3).

U drugoj prijateljskoj utakmici ova dva tima, odigranoj u petak u Beogradskoj areni, „karioke“ su slavile sa (2:1).

Brazilci su rano stekli dva gola prednosti, ali je Rakić tri minuta pre kraja prvog poluvremena smanjio na 2:1 iz penala.

Ferao je posle sjajne solo akcije, uz dozu sreće, u 25. minutu povećao na 3:1. U finišu utakmice Brazilci su još dva puta zatresli mrežu Srbije i sa kamatom se revanširali za poraz u Nišu.