Ni bod u dubokoj nadoknadi nije utešio Betis [VIDEO]

Betis – Espanjol 1:1 (0:0)
90+4′ Fedal – 27′ Darder

Fudbaleri Betisa i Espanjola remizirali su danas na stadionu ,,Benito Viljamarin“ rezultatom 1:1 u 35. kolu La lige.

Morao je Betis da posegne do duboke nadoknade kako bi došao do boda, ali to ih nije previše usrećilo na ovoj utakmici.

Espanjol je igrao veoma dobro i posle kardinalne greške Serhija Kanalesa, Borha Iglesijas nije iskoristio svoju stopostotnu šansu, ali je u istom napadu uposlio Serđija Dardera koji donosi prenost Kataloncima. Gledao se sasvim solidan fudbal u Sevilji, Iglesijasu je poništen fenomenalan gol u drugom poluvremenu zbog ofsajda, a posle nekoliko propuštenih šansi, zatresla se i mreža Espanjola i to u 94. minutu, a bod Betisu obezbedio je Zuhair Fedal.

Međutim, ovaj bod ne znači previše i jednima i drugima, jer sa 44 boda zaostaju šest poena za sedmoplasiranim Atletik Bilbaom koji drži poslednji vagon za Evropu.