Čukarički čuva treće mesto

Docić i Mudrinski

Čukarički – Napredak 5:2 (2:0)

U poslednjoj utakmici 34. kola Super lige Čukarički je bio ubedljiv protiv Napretka i zadržao treće mesto na tabeli.

Izabranici Sime Krunića su poveli već u 8. minutu golom Ognjena Mudrinskog, a u 26. minutu Kovač je duplirao prednost „brđana“. Dva brza gola u drugom poluvremenu (Ovusu u 51. i Stojanović u 66. minutu), potvrdila su pobedu domaćeg tima, a sve što su Kruševljani uspeli da učine bilo je da ublaže poraz.

Ostojić je u 69. minutu smanjio na 4:1, Ndaje šest minuta pre kraja na 4:2, ali je konačan rezultat postavio Stefan Kovač u trećem minutu nadoknade vremena, svojim drugim golom na utakmici.

Vojvodina – Crvena zvezda 0:5
Partizan – Mladost Lučani 2:1