Zvezda slavi još jednu titulu

Fudbaleri Crvene zvezde, rođeni 2002. godine i mlađi, obezbedili su šampionsku titulu u Srbiji u konkurenciji kadeta.

Crveno-beli su savladali Kiker na gostovanju rezultatom 4:1 (1:0), i kolo pre kraja imaju četiri boda viška u odnosu na prvog pratioca i večitog rivala, Partizan.

Golove za ekipu, koju predvodi bivši igrač Zvezde Slavoljub Đorđević, postigli su Eleven u 33. i 84, Babić u 74. i Lučić u 76. minutu. Strelac za domaći sastav bio je Marinković u šestom minutu nastavka.

Težak period, sadosta oscilacija je iza nas. Zasluženo smo osvojili titulu u veoma izjednačenoj ligi. Momci su pokazali snagu i karakter. Zahvaljujem se rukovodstvu kluba i direktoru Omladinske škole Draganu Mladenoviću na bezrezervnoj podršci, smatram da smo im uzvratili na pravi način. Uspeli smo da se izdignemo i sa petog mesta stignemo na čelo tabele. Pokazali smo da imamo kvalitet, ali i snagu da se izborimo sa pritiskom, rekao je trener Đorđević, a preneo klupski sajt.