Ajntraht nezadovoljan Jovićevim transferom!?

Luka Jović

Luka Jović se nedavno iz bankarskog centra Evrope, preselio u špansku prestonicu.

Transfer srpskog reprezentativca iz Ajntrahta u Real iznosio je 60 miliona evra. Rekli bismo sjajan posao nemačkog kluba. Međutim, uprava tima iz grada na Majni nije presrećna epilogom. To je potvrdio i predsednik Ajntrahta Peter Fišer.

,,Cifra koju će Ajntraht zaraditi na Jovićevom transferu nije ni približna ovoj koja se pominje. Od 60 miliona evra našem klubu će pripasti trećina, oko 20 miliona. Tu je deo koji pripada Benfiki, iz koje je fudbaler stigao kod nas i po ugovoru ima pravo na 30 procenata, oko 18 miliona evra“, rekao je predsednik ,,orlova“.

Pored ova dva kluba, od transfera se ,,ovajdila“ i Crvena zvezda, ali mnogo manje nego što je mogla, da je bilo vizionara u našem klubu. Dobar deo ,,kolača“ zahvatili su i menadžeri. Ipak, Ajntraht ima najmanje prava da ,,kuka“. Dobili su igrača za male pare, postigao je veliki broj golova, a uspeli su odlično i da zarade.

Komentari
Advertisements